ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

До уваги батьків першокласників

2021-2022 навчального року!

Прийом документів майбутніх першокласників, які за місцем проживання відносяться до території обслуговування навчального закладу, у відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 року № 367,буде відбуватися з квітня місяця 2021 року.

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" батьки мають можливість подати заяву на вступ дитини до 1 класу до 31 травня 2021 року.  https://school.isuo.org/

Відповідно наказу департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради від 07.05.2018 №141-аг «Про закріплення житлових будинків міста за територіями обслуговування закладів загальної середньої освіти міста» за колегіумом №16 закріплено житлові будинки за адресами:

- вул. Павловська (вул. Дзержинського) №1-25;

- вул. Лісопильна №1/28; 2/26; 6-26;

- проспект Свободи (Леніна) №47; 49;

- вул. Шевченківська №10-38;

- вул. Москворецька №3; 13; 15;

- вул. Іванівська (Перекопська) №2-32; 11-37;

- проспект Т.Шевченка (Сировця) №5/2; 2/28; 4; 6; 14; 15; 16; 18; 20; 22/23.

До уваги батьків першокласників

2021-2022 навчального року!

Першочергово зараховуються:

• Діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджено офіційним документом
  • Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі
  • Діти працівників закладу освіти

Діти, не зареєстровані на закріпленій до колегіуму території обслуговування,

можуть біти зараховані на вільні місця

з 01 по 15 червня 2021 року.

Критерієм зарахування дітей на вільні місця

не є дата подачі батьками документів.

Інформацію щодо наявності вільних місць, а також про будь-які зміни та доповнення щодо організації прийому до перших класів буде оприлюднено на веб-сайті колегіуму , інформаційному стенді у терміни, визначені чинним законодавством України.

Перелік документів, що мають подати батьки

або особи, що їх замінюють:

• Заява
  • Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089.

В колегіумі №16 буде проводитися набір до перших класів 2021-2022 н.р. загальною кількістю 90 осіб:

Три навчальні класи (1-Б клас – за програмою науково-педагогічного проекту  «Інтелект України»1-А, 1-В класи – за типовими освітніми програмами НУШ).