Адміністрація інформує

Шановні батьки!

З метою вжиття заходів щодо зниження ризиків поширення коронавірусної інфекції в умовах "помаранчевої зони" карантинних обмежень наша школа з початку листопада перейшла на реалізацію освітніх програм із застосуванням змішаних освітніх технологій, які передбачають роботу здобувачів освіти як інституційно (очно, в класах), так і дистанційно (в домашніх умовах).

Всі ми спостерігаємо за збільшенням кількості хворих на  COVID-19, збільшенням смертельних випадків від цієї хвороби, запровадженням урядом карантину вихідного дня. Тому перехід на змішану форму навчання є необхідністю, спрямованою на збереження здоров'я дітей. На сьогоднішній день  очевидними плюсами змішаного навчання є:

- зниження захворюваності, порівняно з минулим 2019 роком, майже у 2рази

- відсутність масових скупчень дітей.

Крім цього, заміщення тимчасово відсутніх учителів (а їх у листопаді було 15) відбувається тільки вчителями-предметниками, які викладають в цьому класі.

Є певні недоліки в організації навчального процесу, але ми все враховуємо і вдосконалюємо. Будь ласка, не хвилюйтеся, адже з будь-якої ситуації ми знайдемо вихід! Враховуючі ваші пропозиції зараз організовуються додаткові консультації з основних предметів.

Якщо виникли проблеми, пов'язані з навчанням дитини, з його станом здоров'я, обов'язково повідомте класному керівнику!

Якщо у вас виникають питання щодо організації освітнього процесу і ви їх не можете вирішити разом з класним керівником, зверніться за допомогою до адміністрації закладу електронною поштою [email protected] або заповніть Google Форму  https://cutt.ly/HhaTT1I

Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу та співпраці з метою створення комфортного освітнього середовища в закладі освіти.

У нас все вийде!

Бережіть себе, своїх близьких! Будьте здорові!

Шановні батьки!                                                                                                                                                                      З 02 листопада 2020 року освітній процес в закладі буде проходити за змішаною формою навчання                                                                                                                                                                                                                                                           Адміністрація