Інформація для майбутніх випускників

ДО УВАГИ СТАРШОКЛАСНИКІВ!

У зв'язку із загальнонаціональною інформаційною кампанією з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, з метою формування відповідального ставлення до планування професійної кар'єри та вибору майбутньої професії, фахівці з профорієнтації Кам'янського міського центру зайнятості надають профконсультаційні послуги з вибору професії з використанням профдіагностичного тестування.

Для отримання таких послуг необхідно звернутись до Кам'янського міського центру зайнятості за адресою вул. Медична, 6, або через сервіс «Електронна черга» забезпечити резервування часу для надання таких послуг в графік фахівців з профорієнтації Кам'янського міського центру зайнятості, та відвідати їх в запланований час.

Зокрема, за міжнародною тестовою методикою «Magelano Університет» на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар'єра”  (www.mycareer.org.uaможливо самостійно пройти психодіагностичне тестування.

Корисні посилання ВУЗИ України:  https://osvita.ua/vnz/guide/ (Довідники ВНЗ)

ШАНОВНІ   УЧНІ   10-х, 11-х  КЛАСІВ

ТА  БАТЬКИ  СТАРШОКЛАСНИКІВ !

Національна  металургійна академія України  (НМетАУ)

запрошує старшокласників  та   їх  батьків

НА  ТЕМАТИЧНІ   ДНІ    ВІДКРИТИХ   ДВЕРЕЙ

«СПЕЦІАЛЬНІСТЬ  -  МЕНЕДЖМЕНТ»по  суботах  22 та 29  вересня 2018р. об 11.00

(м.Дніпро,  пр.Гагаріна 4,   центральний вхід до НМетАУ, конференц-зал)

В  ПРОГРАМІ:

• ОЗНАЙОМЛЕННЯ  ЗІ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕНЕДЖМЕНТ»  І ПРОГРАМАМИ ПІДГОТОВКИ.

• ПЕРСПЕКТИВИ  СТАЖУВАННЯ   ТА ПОДАЛЬШОГО  ГАРАНТОВАНОГО ПРАЦЕВЛАШТУ-ВАННЯ  МЕНЕДЖЕРІВ -  ВИПУСКНИКІВ  НМетАУ  (НА  ПІДПРИЄМСТВАХ,   В  УСТАНО-ВАХ   ДЕРЖСЛУЖБИ,   В  КОМЕРЦІЙНИХ  СТРУКТУРАХ , ФІРМАХ,   БАНКАХ,   ін.).

• ОЗНАЙОМЛЕННЯ З  ПРОГРАМАМИ ЩОСЕМЕСТРОВОГО  СТАЖУВАННЯ   СТУДЕНТІВ   СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»  НМетАУ  В   ЄВРОПЕЙСЬКИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ  ВИЩОЇ ОСВІТИ.  ПРОГРАМА «ПОДВІЙНИЙ  ДИПЛОМ».

•    ВПЕРШЕ: ПЕРЕЛІК  ПРОФІЛІЗАЦІЙ  СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»:

073-1: «МЕНЕДЖМЕНТ  І  АДМІНІСТРУВАННЯ  ДІЛОВОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ»

073-2:  «МІЖНАРОДНИЙ  МЕНЕДЖМЕНТ   І  МАРКЕТИНГ.  ЛОГІСТИКА,   МИТНА  СПРАВА»

136-073: «МЕТАЛУРГІЯ. МЕНЕДЖМЕНТ» (металургійний ф-т, прийом тільки на бюджет)

073-3: «АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВЕ  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

073-4: «МЕНЕДЖМЕНТ  ПЕРСОНАЛУ.   ПСИХОЛОГІЯ,  КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

• ВПЕРШЕ:    ОЗНАЙОМЛЕННЯ   З ПРОГРАМОЮ  ОЧНО-ЗАОЧНОЇ (ДИСТАНЦІЙНОЇ)  ПІДГОТОВКИ СТАРШОКЛАСНИКІВ   З МАТЕМАТИКИ,  З  СИСТЕМАТИЧНИМИ  ПРОБНИМИ  ТЕСТУВАННЯМИ  В  ФОРМАТІ  ЗНО.

•   ВПЕРШЕ:    ОЗНАЙОМЛЕННЯ   З  ПРОГРАМОЮ  ДИСТАНЦІЙНОЇ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ  ПІДГОТОВКИ СТАРШОКЛАСНИКІВ   З УПРАВЛІНСЬКИХ  І СПОРІДНЕНПХ   ДИСЦІПЛІН      (ОСНОВИ  МЕНЕДЖМЕНТУ І  МАРКЕТИНГУ, PR-МЕНЕДЖМЕНТУ, ПРАВОЗНАВСТВА, МЕНЕДЖМЕНТУ  В  СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНІЙ   І  СОЦІОКУЛЬТУРНІЙ СФЕРАХ, ПСИХОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ, ЛОГІСТИКИ, МЕНЕДЖМЕНТУ  ПРОДАЖ,  ін.)

• ПРОВЕДЕННЯ  ПРОБНОГО  ТЕСТУВАННЯ  НМетАУ  З  МАТЕМАТИКИ   (БЕЗ-КОШТОВНО) В  ФОРМАТІ  ЗНО.   ЗА  РЕЗУЛЬТАТАМИ   ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ СТАРШОКЛАСНИКАМ   БУДЕ   НАДАНО  АНАЛІЗ   РЕЗУЛЬТАТІВ  ЇХ  РОБІТ, РЕКОМЕНДАЦІЇ  ЩОДО  ПОДАЛЬШОЇ   ПІДГОТОВКИ.

Для   участі    в  пробному  тестуванні   з  математики    22 або 29  вересня,  а  також   для  участі  в   індивідуальних    консультаціях    школярів,  кожному  бажаючому  старшокласнику  необхідно  заздалегідь    зареєструватися:   на  е-mail  [email protected]   надіслати  свої   контактні   дані (прізвище, ім’я,  по-батькові; адреса;  школа і клас;  контактні телефони школяра та батьків, е-mail ).

Додаткове  підтвердження  реєстрації  старшокласника

на  пробне  тестування  не  потрібне.

Телеф. 097-365-00-03, 050-340-25-25 ( 17.00-21.00 )