История Византийской империи

Разное

История Византийской империи» принадлежит перу крупного французского византиниста Шарля Диля. В этой книге, вышедшей в свет в 1919 г. и затем неоднократно переиздававшейся, автор поставил своей задачей изложить весь тысячелетний ход византийской истории в виде серии последовательных очерков, соответственно периодам, на которые он делит историю Византии.
Из-под его пера живо предстают перед глазами читателя периоды подъема и упадка Византийской империи, ее многогранная культура, та первостепенная роль, которая ей принадлежала в международной жизни европейского средневековья. Диль дает яркие характеристики отдельным выдающимся императорам и деятелям византийской истории.

Українська мова : підручник для 7 класу

Завдання підручника — це розвиток особистості учня, формування в нього мовленнєвої культури, комунікативної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій. В основу концепції підручника покладено формування мовної особистості учня в контексті розвитку навичок XXI століття відповідно до вимог Державного стандарту та чинних програм.

ОЛІМПІЙСЬКА ОСВІТА У ШКОЛІ. Методичний посібник

ББК 75.4 (0)90+75.116.04 Рецензенти: Круцевич Т.Ю., доктор наук з фізичної культури і спорту, професор, завідувач кафедри Теорії і методики фізичного виховання НУФВСУ; Радченко Л.О., кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент кафедри олімпійського і професіонального спорту, завідувач лабораторії «Олімпійська освіта» НДІ НУФВСУ. Схвалено комісією з фізичного виховання Науково-методичної Ради Міністерства освіти і науки України (лист від 25.06.2009 № 14/18-Г-225). Єрмолова В.М. Олімпійська освіта в школі / В.М. Єрмолова. – К:, 2009. – 85 с. До збірника увійшли сценарії олімпійських уроків і свят з олімпійської тематики, а також методичні рекомендації щодо їх проведення. Книга допоможе педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів організувати навчальні заняття і позаурочні заходи з олімпійської тематики, які стануть радісною подією для їх учасників, гостей і організаторів. УДК 796.032..375.51 ББК 75.4 (0)90+75.116.04 Видано на замовлення Національного Олімпійського комітету України © Національний Олімпійський комітет України, 2009 © Єрмолова В.М., 2009

История Нью-Йорка

«История Нью-Йорка от сотворения мира до конца голландской династии» – комическая летопись старого Нью-Йорка, в те времена представлявшего собой небольшое голландское поселение, якобы написанная неким Дидрихом Никербокером и опубликованная хозяином отеля, которому сбежавший постоялец оставил в возмещение убытка этот манускрипт.