Автоматизация звука "С" в речи детей. Часть 1 Слог "СА"

Англійська мова

Карпюк О. Д. Англійська мова: Підручник для 7-го класу закладів загальної середньої освіти (7-й рік навчання). — 2-ге вид., перероблене. —Тернопіль : “Видавництво Астон”, 2020. — 224 с. : іл. ISBN 978-966-308-786-3

Українська мова: підручник для 9 класу

Основу підручника становить матеріал із синтаксису складного речення, а також із розвитку мовлення (згідно з вимогами чинної програми для дев’ятикласників). У цій навчальній книжці більш доступно подано теоретичні відомості, а дидактичний матеріал, за яким учні мають засвоювати мовні знання, уміння й навички, дібрано за тематичним принципом: людина та світ, вдача й поведінка людини, страви, мода, сучасна музика та ін.