Структура навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" 2017/2018 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань – і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр - з 1 вересня по 22  грудня,
 ІІ семестр - з 9 січня по 25  травня.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій  загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно.

Державна підсумкова атестація випускників:

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників
                                                    4-х класів (10- 19 травня),
                                                     9-х класів (29травня - 8 червня),
                                                     11-х класів (18-25травня).
       У 2017/2018 навчальному році передбачається проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової школи у вигляді підсумкових контрольних робіт з трьох предметів: читання, української мови та математики.

Державну підсумкову атестацію для учнів основної та старшої школи передбачається провести у письмовій формі з трьох предметів: української мови,  математики або історії та з предмета за вибором учнів (11 клас) чи школи (9 клас)за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для

випускників       9-х класів - 8-9 червня
                                               випускників       11-х класів - 28 - 29 травня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

осінні      з  30 жовтня по 5 листопада,
                                                   зимові    з 25 грудня по 08 січня,
                                                   весняні   з 19 березня по 25 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул, зокрема, проведення для учнів 1 класу додаткових тижневих канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.