Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Робота на канікулах

Графік консультацій на осінніх канікулах

 

КЛАС

30.10.2017

31.10.2017

01.11.2017

02.11.2017

03.11.2017

 

5-А

 

10.00 - математика

 

9.00- англійська мова

 

5-Б

11.00-матемтаика

 

 

 

 

5-В

12.00-математика

09.00-англійська мова

 

 

 

6-А

09.30-географія

10.30-російська мова

10.00-німецька мова

09.00-українська мова

 

 

6-Б

09.30-географія

10.30-російська мова

09.00-математика,

українська мова

10.00-німецька мова

09.00-біологія

 

 

6-В

09.30-географія

10.30- російська мова

10.00-німецка мова

11.00-математика

09.00-біологія

 

 

6-Г

09.30-географія

10,30- російська мова

 

09.00-математика

10.00-німецка мова

11.00-українська мова

09.00-біологія

 

 

7-А

10.00- російська мова

 

08.30-українська мова

10.00-англійська мова

09.00-біологія

 

 

7-Б

10.00-хімія

08.30-українська мова

09.30-біологія

09.00-англійська мова

 

 

7-В

10.00-хімія

08.30-українська мова

09.30-біологія

 

 

 

 

8-А

10.00-математика

11.00-хімія

09.00-англійська мова

09.00-біологія

09.00-німецька мова

09.00-українська мова

 

 

8-Б

10.00-математика

11.00-хімія

10.00-англійська мова

09.00-біологія

09.00-німецька мова

 

 

8-В

11.00-хімія

11.00-математика

09.00-англійська мова

09.00-німецька мова

 

 

9-А

10.00-українсаька мова

09.00-біологія

10.00-географія

08.30-англійська мова

 

11.00-хімія

9-Б

 

09.00-англійська мова

09.00-біологія

10.00-географія

08.30-англійська мова

09.00-англійська мова

 

11.00-хімія

9-В

10.00-українська мова

09.00-біологія

09.00-географія

 

 

11.00-хімія

10-А

10.00-англійська мова

12.00-хімія

09.00-біологія

10.00-англійська мова

11.00-математика

12.00-зарубіжна література

09.00-українська мова

 

 

10-Б

10.00-англійсаька мова

12.00-хімія

09.00-біологія

10.00-англійська мова

11.00-математика

12.00-зарубіжна література

09.00-українська мова

 

 

11-А

12.00-хімія

08.30-англійська мова

09.00-біологія

10.00-математика

11.00-зарубіжна література

09.00-українська мова

 

 

11-Б

10.00-англійська мова

09.00-біологія

10.00-математика

11.00-зарубіжна література