Конкурси

"Європа - це я !"

19 квітня 2003р. згідно з Указом Президента України  «Про День Європи» «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» було встановлено в Україні свято, під назвою День Європи. Це свято в Україні відзначається у третю суботу травня та розуміється як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. У 2018 році День Європи в Україні відзначалося 19 травня.

День Європи – щорічне свято миру та єдності в країнах Європейського Союзу та Ради Європи. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер. Згодом до святкування Дня Європи залучилися держави – кандидати на вступ в ЄС.

Маючи прагнення інтегруватися в європейське співтовариство, Україна почала відзначати це свято, як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

В звязку з цим і був запроводжений конкурс, щоб на ділі долучитись до європейських цінностей, "Європа - це я!"

Мета конкурсу – популяризація знань про Європу серед учнівської молоді, розвиток дослідницьких здібностей учнів, підвищення інтересу до ознайомлення з європейськими цінностями, досягненнями та культурою.

Конкурс включає в себе завдання різного рівня. Конкретно з жодним із шкільних предметів питання конкурсу безпосереднього зв'язку не мають. Це - міжпредметний конкурс. Питання мають загальний характер і до жодного з класів не прив'язані, враховується тільки вік учасника. Конкурс містить питання з історії, географії, природознавства, літератури, музики, культури Європи.

Конкурс був приурочений до Дня Європи в Україні та проходив в межах його офіційного відзначення нашою державою, тому ми пропонували найактивнішим членам Євроклубу «FORUM» колегіуму залучитися до участі у вище названому конкурсі. Діти готувалися дуже завзято. І результати були вражаючими. За підсумками оцінювання, яке здійснювала программа, та за рішенням журі учні отримали  найкращі результати.

Савицький Єгор              11клас        91 балів                І місце

Цуркану Єва                    11клас        85 балів               ІІ місце

Дубовик Марія                10 клас       79балів                ІІ місце

Шамардіна Анна             10 клас       82 балів               ІІ місце

Савранська Аліса              9 клас       85 балів               ІІ місце

Сергеєва Поліна                9 клас       83 балів               ІІ місце

Ошурков Еміль                   9 клас       83балів                 ІІ місце

Гайт Віталій                        9 клас       98 балів                 І місце

Іванова Вікторія               8 клас        91балів                   І місце

Кутепова Каріна                   8 клас        96 балів                І місце

Єщенко Анастасія                8 клас        98 балів                І місце

Коржавіна Софія                  7 клас        83 балів               ІІ місце

Гондза Даря                          7 клас        87 балів               ІІ місце

Ліподат Єлизавета                7 клас        84 балів               ІІ місце

Учасники конкурсу «Європа – це я » були нагороджені сертифікатами І та ІІ ступенів. Ми пишаємося нашими розумними євроклубівцями!

Конкурси:

1.     Всеукраїнський  конкурс знавців англійської мови "Гринвіч":

2012р. - взяли участь 108 учнів (три призери);

2013р. – взяли участь 117 учнів.

2.     Загальноукраїнський конкурс фотографій «Діалог між поколіннями», присвяченому Європейському року активності людей похилого віку і солідарності поколінь (2012р. - учні 11 класів: Сікач Владислав, Лещенко Софія).

3.     Всеукраїнський  конкурсі «Галус» (2012р. - Гейко Маріанна 10-Б клас – І місце).

4.     Конкурс за програмою FLEX:

2012р. - 2 лауреати ІІІ туру  учні 10 класів Грицаєнко Є., Гейко М.

2013р. - 3 лауреати ІІІ туру учні 10 класів Москаленко О., Лемперт Г., Сергєєва Д.

5.     Міські конкурси до Дня Європи в Україні.

6.     Всеукраїнський конкурс «Я - Європеєць» (2013р. – учениці 11 класів: Тесленко , Верещак Ярослава)