Кафедра іноземних мов

Харченко Н.Д.

Методична тема «Комунікативне викладання граматики на середньому та старшому етапі»

Кравець Н.Д.

Методична тема « Дискусія і проектне навчання  на уроках англійської мови – важливі засоби розвитку аналітичного мислення і творчих здібностей учнів»

Сєростанова О.А.

Методична тема « Розвиток навичок старшокласників працювати з тестовими завданнями»

Козаченко Г.П.

Методична тема « Формування креативної особистості учнів на уроках англійської мови»

Гура Р.Ф.

Методична тема « Використання інтерактивних технологій навчання в формуванні соціально – спрямованої особистості»

Могілатова О.О.

Методична тема «Розвиваючий аспект комунікативно – ігрової методики навчання англійської  мови в початковій  та середній  школі»

Корсун В.В.

Тема: «Навчання читанню на початковому етапі».

Кредо: The aim of education is, or should be, to teach people to educate themselves.

Кубко Н.В.

Тема: «Використання сюжетно-рольових ігор на уроках англійської мови у початковій  школі».

Кредо: The roots of education are better, but the fruit is sweet.

Вініченко О.П.

Тема: «Навчання аудіюванню у початковій школі».

Кредо: Intelligence plus character – that is the goal of true education.

26 листопада 2015   у колегіумі №16 було проведено навчання молодих вчителів англійської мови міста. Захід складався із двох частин. Голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов колегіуму Носуль Ю.О. презентувала матеріали із власного досвіду з теми «Використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови», що сприяло розширенню теоретичних знань молодих вчителів. Вчитель-методист Кравець Н.Д. на практиці продемонструвала втілення цих методів протягом відкритого уроку у 7 класі за темою «Дива світу».