Правила прийому

Документи, які потрібні для вступу до 1 класу:

1. Заява від батьків

2. Копія свідоцтва про народження дитини

3. Медична картка

Прийом дітей, які встпупають до 1-го класу спеціалізованої школи, проводиться у терміни, визначені навчальним закладом, у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють, згідно з Інструкцією про порядок конкурсного прийому дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, калегіумів, спеціалізованих шкіл (затверджено наказом МОН 19.06.2003 р. N 389; зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04.07.2003 р. за N 547/7868).

Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу спеціалізованої школи, включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу.

Документи. які необхідні при переведенні дитини з іншої школи:

1. Заява від батьків

2. Копія свідоцтва про народження дитини