8 січ. 2019

До уваги! 24.01.2019 0 17.00 збори батьків майбутніх першокласників

До уваги!!! 24.01.2019 о 17.00 відбудуться збори батьків майбутніх першокласників згідно попередньої реєстрації
7 січ. 2019

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями!
27 груд. 2018

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З Новим роком та різдвом Христовим
5 жовт. 2018

Дорогі вчителі! Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!
12 вер. 2018

Оголошення щодо попереднього запису майбутніх першокласників дивіться у вкладці ВСТУП ДО ШКОЛИ

19 лист. 2017

Зворотній зв"язок

Зворотній зв"язок для батьків початкової школи та майбутніх першокласників із завучем початкової школи за е-адресою: [email protected]
18 трав. 2017

Вітаємо з Всесвітнім Днем Вишиванки!!!

15 трав. 2017

Вітаємо з Всесвітнім Днем Сім'ї !!!

22 бер. 2017

Всесвітній день води!